Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: siu ổn, mái hơi lỏ tí
Màu sắc: Màu be
Price: 210.900₫
Original Price: 222.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2209235956653482 |
Author: n***6
Date:
Review: Value for money: siu ổn, mái hơi lỏ tí
Màu sắc: Màu be
Author: n***8
Date:
Review: so pretty 🤌🤌🤌 she look very Targeryan now 🤌
Màu sắc: Màu be
Author: t***t
Date:
Review: sooo pretty!! very high quality <3
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***7
Date:
Review: Value for money: good!! what you see is what you get, good quality, worth the price
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm